mmw.001Kurumların hemen hemen her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı profesyonel dünyadaki dinamikleri takip ederek, sektöre yön verebilecek trendlere adapte olabilmesi sanıldığı kadar kolay bir süreç değil. Pazarlamasyon Akademi olarak kurumunuzun değişime adapte olması ve rekabetçi avantaj sağlamasının ancak kendisini sürekli geliştiren ve trendlere hakim olan yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabileceğini düşünüyoruz.
Pazarlama iletişimi profesyonellerine magazinsel kaygıdan uzak, alanlarında uzman kişilerin hazırlamış olduğu faydalı içerikler sağlayarak elde ettiğimiz deneyimi, Türkiye’nin önde gelen pazarlama profesyonelleri ile iş birlikleri sağlayarak kurum içi eğitimlere yansıtıyor ve hem çalışanlar hem de kurumlar için özelleştirilebilen eğitim programları tasarlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

1. ANALİZ

Eğitim vereceğimiz kuruma maksimum faydayı sağlayabilmek adına öncelikle kurumun çalışanlarını, iş kültürünü, sektörün dinamiklerini, pazar koşullarını analiz ederek eğitimin amacını ve içeriğini belirliyor, bu ihtiyaçlara özel geliştirdiğimiz çözüm önerilerini derliyoruz.

Böylelikle eğitimi kişiselleştirip, olası zaman kayıplarını engelleyerek verimliliği maksimize ediyoruz.

2. UYGULAMA

Eğitim sağladığımız kurum ile ilgili analiz donelerini, eğitimin tüm ayrıntılarında kullanarak sağladığımız faydayı en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Kurumun ihtiyacı olan alanda uzmanlığa sahip eğitmenler tarafından o kurumun ihtiyacına özel olarak tasarlanan eğitimler sayesinde hem kuruma rekabetçi avantaj kazandırıyor hem de katılımcılara konuyu derinlemesine öğrenme fırsatı sunuyoruz.

3. GERİ BİLDİRİM

Şunu çok iyi biliyoruz ki tasarladığımız her eğitim, ürettiğimiz her çözüm, bir sonraki eğitimimiz için elde edeceğimiz en büyük referansımız.

Süreci kurgularken kurum ile yaptığımız bire bir görüşmeler sonucunda uyguladığımız çözümün hemen ardından geri bildirim ve değerlendirme amacıyla kurumu ziyaret ediyor ve ‘Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları’ hazırlıyoruz.

Kurumlara Özel Eğitimlerimiz ile Tanışın!

  • İlham verici eğitimler ile verimliliğinizi arttırın

  • Değişen dünyanın dinamiklerini ve yeni trendleri takip edin

  • Yeni nesil öğrenim prensipleri dijital dünyaya hakim olun

  • Sıra dışı Profesyonellerin başarı hikayelerinden ilham alın

businessman-pointing