Pazarlamasyon Akademi Hakkında

Pazarlama dünyasına sunduğu kaliteli içerikler sayesinde sektörün en çok okunan online kaynağı olan Pazarlamasyon, aylık 400 binin üzerinde okuyucusuna bütünleşik pazarlama iletişiminin tüm alt dallarında özgün, yoruma dayalı ve fayda odaklı içerikler sunarken, yayıncılıktan elde ettiği deneyimi, Türkiye’nin önde gelen pazarlama profesyonelleri ile iş birlikleri sağlayarak kurum içi eğitimlere yansıtıyor.

Pazarlamasyon’un, kişilere ve şirketlere tümüyle kişiselleştirilmiş eğitimler sunarak yarının dünyası için yeni lider yaratabilmek adına hayata geçirdiği Pazarlamasyon Akademi, kısa bir süre içerisinde iş dünyasına ait tüm faydalı alt konuların, kendi hikayesini yazmayı başarmış sıradışı profesyoneller tarafından anlatıldığı, bir eğitim ve paylaşım serisi haline geldi.

Kurulduğu günden bu yana 10’dan fazla kurum ve yüzlerce profesyonele yenilikçi eğitimler tasarlayan Pazarlamasyon Akademi, aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen pazarlama buluşmalarından birisi olan Marketing Meetup‘ın da fikir yaratıcısı ve organizatörüdür.

Pazarlamasyon Akademi’yi Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

  • Pazarlamasyon, alanında Türkiye’nin en çok takip edilen bilgi ve yorum kaynağı. Sunduğu içerikler ile yüzbinlerce profesyoneli besleyerek pazarlama dünyasında bir adım öne çıkmalarını sağlıyor.

 

  • Öncelikli hedefi, katılımcılarına pazarlama ve tüm alt dallarında üstün liderlik, yaratıcılık ve iş analitiği özellikleri sağlayabilmek. Bunu yaparken de yaşanmış, gerçek case’ler üzerinden hareket ederek çözümler üretiyor.

 

  • Pazarlamasyon Akademi’nin gücü, katılımcılar için özel olarak hazırladığı materyaller ve süreçlerden geliyor. Eğitimin tüm süreçlerini kişiselleştirerek katılımcıların maksimum verim almalarını sağlıyor.

Uzmanlık Alanları

Dijital Pazarlama

Growth Hacking

Nöro Pazarlama

Şikayet Yönetimi

Stratejik Pazarlama

Arama Motoru Optimizasyonu

Sosyal Medya

E-Ticaret

Marka Yönetimi

Satış Yönetimi

Kurumsal Startup

Arama Motoru Pazarlaması

Pazarlamasyon Akademi’ye Ulaşın

Ad ve Soyad (gerekli)

Epostanız (Şirket e-mail'inizi kullanınız)

Telefon

İletiniz

Referanslar

ref